KATEGORIE PRODUKTÓW

➡︎ Stacjonarne zagłuszacze GPS/GSM

➡︎ Zagłuszacz dyktafonów, mikrofonów, szumidła

➡︎ Wykrywacz nadajników GPS, podsłuchów, kamer

➡︎ Zagłuszacze dronów

➡︎ Mini zagłuszacze sygnału GPS

➡︎ Systemy zagłuszające pod zabudowe

➡︎ Nadajniki Lokalizatory GPS

➡︎ Części i akcesoria

INFORMACJE

Darmowa wysyłka
przy zakupie powyżej 1000zł.

Wysyłamy również
za pobraniem.

Masz pytania?
Zadzwoń do nas, napisz maila
lub skorzystaj z dostępnych komunikatorów.

Komunikatory:

BLOG

Informacje ogólne

W trosce o bezpieczeństwo klientów korzystających z tego typu urządzeń ostrzegamy przed zakupem tańszych i słabszych zagłuszaczy wyglądających praktycznie tak samo jak na naszej stronie.

Wizualnie zagłuszacze wyglądają podobnie jak z naszego sklepu jednak różnią się mocą (są słabsze) oraz posiadają wbudowany inny słabszy układ scalony oraz bardzo słaby procesor o małej mocy. W większości chińskie zagłuszacze wykonane są z tańszych podzespołów elektronicznych słabej jakości, nie trzymają zadanych parametrów, przepalają się w nich płyty główne, grozi to pożarem, nie wspominając o innych konsekwencjach gdy nagle urządzenie przestanie pracować bez naszej wiedzy w najbardziej wymaganym momencie. Ostrzegamy przed ich zakupem.

Skandaliczne jest też to, że większość zagłuszaczy z Chin jest sprzedawana w Europie z ustawieniami na rynek amerykański. Głownie chodzi o pasma 4G LTE oraz 4G WIMAX.

 

 

Zagłuszacze to urządzenia dzięki, którym możliwe jest wyeliminowanie pracujących w naszym otoczeniu popularnych podsłuchów GSM, podsłuchów radiowych czy też lokalizatorów GSM/GPS a nawet zaawansowanych technicznie podsłuchów peryferyjnych stosowanych przez służby specjalne. W zależności od potrzeb posiadamy przenośne zagłuszacze jak i stacjonarne zagłuszacze podsłuchów oraz sygnału GPS.
 
Za pomocą zagłuszaczy wyeliminujemy z naszego otoczenia urządzenia szpiegowskie wykorzystujące technologie GSM a więc: telefony komórkowe i podsłuchy typu Spy Phone, podsłuchy GSM na kartę SIM, kamery GSM i foto pułapki z modułem GSM, bezprzewodowy Internet, zestawy egzaminacyjne bluetooth, routery wifi i wszystkie rodzaje lokalizatorów GPS również te na karty SIM oraz wiele innych urządzeń szpiegowskich. Kupując ZAGŁUSZACZ SYGNAŁU GPS możemy mieć pewność, iż nadajniki GPS ( np.: lokalizatory samochodowe ) przestaną poprawnie działać, a co za tym idzie możemy być pewni, że określenie pozycji samochodu czy ładunku gdzie zastosowany został zagłuszacz GPS będzie niemożliwe lub błędne.
 
Praktycznie cała łączność bezprzewodowa oparta jest na wysyłaniu i odbieraniu sygnałów radiowych na różnych częstotliwościach. Czy to zwykłe radio, pilot zdalnego sterowania, kontroler drona, telefon komórkowy, router WiFi, nadajniki GPS, czy infostrady radiowe wszystko „rozmawia” ze sobą za pomocą fal radiowych. Oczywiście wszystkie te urządzenia, komunikują się na innych częstotliwościach żeby wzajemnie sobie nie przeszkadzać. Wszystkie te częstotliwości można zagłuszyć a więc zablokować komunikację tych urządzeń między nadajnikami / odbiornikami za pomocą zagłuszaczy odpowiednio skonfigurowanych. W zależności od tego, co chcemy zagłuszać możemy wybrać mniej lub bardziej rozbudowane zagłuszarki. Zagłuszacz generuje swój własny sygnał na wcześniej zaprogramowanej częstotliwości tak, że inne urządzenia w zasięgu jego działania nie „słyszą” nic innego poza tym sygnałem.
Zasięg zagłuszaczy jest uzależniony w dużej mierze od czynników takich jak całkowita moc nadawcza urządzenia, zysk na antenach czy też rodzaju modulacji danego sygnału.
 
W przypadku zagłuszaczy GSM zasięg danego urządzenia może być zróżnicowany dla każdego pasma z osobna. Zagłuszacze pasm GSM 900, GSM 1800 oraz 3G , 4G mogą blokować poszczegóIne pasmo w różnej odległości.
 
Najtrudniejszym pasmem do blokowania jest pasmo 3G, 4G przez co zagłuszacz może uzyskać najmniejszy promień. Czynniki takie jak uwarunkowanie terenu, ilość stacji przekaźnikowych, ilość i bliskość nadajników lbs, bts, ruch sieci w danym obszarze a nawet zabudowa pomieszczenia mogą spowodować różnice zasięgu w dwóch różnych miejscach nawet do 90%.
 
Zważając na powyższe czynniki nie można jednoznacznie określić, jaki promień będzie oferował dany zagłuszacz. Zawsze podaje się promień zasięgu w danym przedziale. W skrajnych przypadkach zasięg może się różnic od podanych parametrów np. przy bardzo bliskim sąsiedztwie nadajników bts.